ZAVŘÍT

HOT CHILLI ZBOŽÍ

Omáčky

Omáčky

Vybrali jsme to nejlepší. Absolutně skvělé výrobky od firmy Semínka chilli z Nové Paky, kde jsou v lahvičkách uzavřené bestie.

Produkce výrobků

Produkce výrobků

Naše škála výrobků je rozmanitá a roztomilá. Švestka s Bhut Jolokia, šípková zavařenina nebo raději zavařeniny s absintem? Jo zrovna ty jsou první svého druhu na světě. Za perfektní dodávku lahůdek děkujeme Hradeckým delikatesám a dalším dodavatelům.

Semínka papriček

Semínka papriček

Bez semínek papriček by byl náš obchod neúplný, zásobu máme :). Ale pokud nechcete ztrácet čas výsadbou, můžete si rovnou odnést sazenice chilli.

Čerstvé druhy chilli papriček

Čerstvé druhy chilli papriček

Jako jedni z mála v Praze nabízíme medy, čokolády a samozřejmě sušené chilli, mleté a spousty dalších lahůdek, které dokáží nakopnout :). Chilli Point je místo kde zdomácněly velké krasotinky, Bhut Jologia a další její kamarádky, takže o výbornou společnost je postaráno!

Čerstvé výrobky z naší kuchyně

Čerstvé výrobky z naší kuchyně

Velkou pozornost budeme v obchodě věnovat čerstvým výrobkům z naší kuchyně - tapasy, oleje, paštiky. Nabídka se bude pěkně čertovsky rozrůstat, takže se máte na co těšit. Naši kuchaři se snaží, aby vše bylo čerstvé a finální výrobek dodal tělu tolik potřebný kapsaicin!

Marmelády a další specialitky

Marmelády a další specialitky

Nejen že vybíráme pro Vás pálivé lahůdky, ale díky omezenému sortimentu a kvalitě na trhu jsme se rozhodli pro Vás vyrábět specialitky. Marmelády, oříšky, oleje, sušené maso…máme toho spousty, s láskou odborně připravené.